Výstavy

NovinkaV 7 regiónoch Slovenska
Vysoká návštevnosť podujatia
Zapojenie stredných škôl do podujatia
Trnava, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Prešov, Košice, Poprad
7 700 návštevníkov z regiónov v roku 2019
132 stredných škôl

Výstava Kam na vysokú - RoadShow je modernou prezentačnou výstavou pomaturitného a celoživotného vzdelávania pre žiakov stredných škôl a ich rodičov, ktorí majú možnosť zistiť si informácie potrebné pri správnom výbere vysokej školy na jednom mieste. Vysoké školy sa prezentujú viacerými interaktívnymi prostriedkami a informujú študentov o možnostiach štúdia na ich školách a uplatnenia v praxi. Medzi vystavovateľov patria slovenské a zahraničné vysoké školy a vzdelávacie inštitúcie. 

Výstava putuje po 7 mestách Slovenska v týždňových intervaloch. Roadsow v krajských mestách sa začína v Košiciach (19.10.). Potom nasleduje Trnava (01.02.), Trenčín (02.02.) a Žilina (03.02.). Ďalší týždeň podujatie pokračuje v Banskej Bystrici (08.02.), Poprade (09.02.) a ukončí sa v Prešove (10.02.).

Zoznam vystavovateľov

Vystavovatelia 2019-2020
08.07.2021
00:00
Košice 2021
19.10.2021
09:00
Trnava 2022
01.02.2022
09:00
Trenčín 2022
02.02.2022
09:00
Žilina 2022
03.02.2022
09:00
B. Bystrica 2022
08.02.2022
09:00
Poprad 2022
09.02.2022
09:00
Prešov 2022
10.02.2022
09:00

Zúčastnené školy

Miesto konania: Spoločenský pavilón (Trieda SNP 61)

Otváracie hodiny: 09:00 - 13:00

Registrácia vystavovateľov: od 08:00

Hotely a penzióny v okolí: 

  • Penzión SET (www.penzionset.sk)

  • Apartment pri Steel Arene (www.booking.com)

  • Penzión Alejová (www.penzionalejova.sk)

Miesto konania: Hotel Holiday Inn (Hornopotočná 5)

Otváracie hodiny: 09:00 - 13:00

Registrácia vystavovateľov: od 08:00

Možnosť parkovania: Možnosť využiť priľahlé parkovisko pri športovej hale. Parkovné organizátori nepreplácajú.

Hotely a penzióny v okolí: 

  • Hotel Dream (www.hoteldream.sk) 

  • Hotel London (www.hotellondon.sk) 

  • Holiday Inn (www.holidayinn-trnava.sk)

Miesto konania: 

Otváracie hodiny: 09:00 - 13:00

Registrácia vystavovateľov: od 08:00

Možnosť parkovania: 

Hotely a penzióny v okolí: 

Miesto konania: Hotel Slovakia (Antona Bernoláka 3231/2A)

Otváracie hodiny: 09:00 - 13:00

Registrácia vystavovateľov: od 08:00

Možnosť parkovania: Možnosť využiť parkovisko hotela. Parkovné organizátori nepreplácajú.

Hotely a penzióny v okolí: 

  • Hotel Slovakia (www.hotelslovakiazilina.com)

  • Penzión Sentami (www.sentami.sk)

  • Hotel Fitt (www.hotelfitt.sk)

Miesto konania: Hotel LUX (Námestie Slobody 2)

Otváracie hodiny: 09:00 - 13:00

Registrácia vystavovateľov: od 08:00

 

Hotely a penzióny v okolí: 

  • Hotel Lux (www.hotellux.sk)

Miesto konania: Hotel Satel, Mnoheľova 826/5, 058 01 Poprad

Otváracie hodiny: 09:00 - 13:00

Registrácia vystavovateľov: od 08:00

Miesto konania: Spojená škola (Ľ. Podjavorinskej 22)

Otváracie hodiny: 09:00 - 13:00

Registrácia vystavovateľov: od 08:00

Hotely a penzióny v okolí: 

  • Penzión Avenue 7 (www.avenue7.sk)

  • Penzión Hradby (www.penzionhradby.sk)

  • Antonio Pension (www.antoniopension.sk)

Som študent

Zaregistruj si svoj účet a získaj prístup k rozšírenému obsahu.

Zaregistrovať sa
Sme univerzita/fakulta

Získajte prístup na správu Vášho profilu kliknutím na odkaz nižšie.

Získať prístup